Práce č.3 - Mé srdce mi to nepoví

22. října 2012 v 10:55 | Byakko |  Když jsem se stala otrokem...
Tak toto bude zajímavé: Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
V tom bude trošku problém, protože ani já sama to nevím. Mé srdce je totiž nevyzpytatelné. A funguje naprosto nezávisle na rozumu. Teda je fakt, rozum není zrovna milé stvoření. Když je totiž srdce rozcupované na kousíčky, rozum si nedá pokoj a ještě si do něj kopne větou: "Já jsem ti to říkal!" A to by se dělat nemělo...
Upřímně, samotnou mě vždycky překvapí, na co mé srdce reaguje. Nevím, jestli jsem stále tak mladá, že jsem to ještě pořádně nedokázala zjistit. Nebo že by mé srdce bylo příliš nerozhodné??
Proto tu napíšu spíš: Co si myslím, že by na mě mohlo platit. Ale dost pravděpodobně to stejně nebude fungovat. (A jen tak pro zajímavost, nehodlám to řadit od nejlepšího způsobu. Na to už fakt nemám...)

Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyla bývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

1) Smysl pro humor. Upřímně, s člověkem, se kterým bych se nedokázala zasmát, bych asi nevydržela... A dokonce ocením i nějaké ty vtípky na mou osobu.

2) Společné téma. No, nevím, jak by to fungovalo, kdybychom si neměli co říct. To by bylo asi trošku zvláštní, že? Taková tichá domácnost. Brrr.. Děsná představa.

3) Důvěra. Rozhodně potřebuji mít pocit bezpečí v blízkosti dané osoby. Ale řekla bych, že toto snad platí u každé holky.

4) Úsměv. Věřte nebo ne, tohle mi dokáže podlomit kolena.

5) Upřímnost. Není nad to vědět, že mi někdo nelže a když se mu na mě něco líbí, myslí to vážně.

6) Spolehlivost. Když mi někdo slíbí, že se mnou někam půjde a pak to odřekne, protože ho kámoš chce v hospodě, za to bych vážně vraždila.

7) Ukázat mi, že o mě opravdu stojí. Jsem tvor, který si zrovna příliš nevěří, takže když přede mě daná osoba nepostaví billboard s nápisem "STOJÍM O TEBE!", tak tomu neuvěřím. (No dobře, to už trošku přeháním...)

8) Pošťuchování. Proč si někdy nezahrát na bratra a sestru? :)


Ale upřímně, mé srdce mě svým výběrem pokaždé překvapí. Kdybych totiž opravdu přemýšlela nad tím, koho chci, pravděpodobně bych si vysnila pana "Dokonalého", který stejně neexistuje. A to by pak pro mě nikdo nebyl dost dobrý...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magicforever magicforever | Web | 28. října 2012 v 18:39 | Reagovat

Myslím, že ja by som sa v mnohom zhodla. Zmysel pre humor.,,No, to býva dosť časté kritérium. Škoda, že ja som taká malá nudná osôbka :-D

2 Byakko Byakko | Web | 28. října 2012 v 20:35 | Reagovat

[1]: O tvém fyzickém vzrůstu toho moc nevím, ale zase moc dobře vím, že ty nejsi malá nudná osůbka, ale jsi velká zábavná osobnost! :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama