League of Legends

9. září 2011 v 21:31 | Byakko |  Počítačové hry
Dnes s již trošku lepší náladou se vracím ke psaní... Hmm... A co bych tak asi mohla napsat? V poslední době se toho v mém životě moc nestalo. A proč? Protože jsem zase nemocná... Jak typické... To by to asi ani nemohla být Byakko, kdyby nebyla na začátku září nemocná... No co už...
Takže jsem se dostala akorát tak k tomu, že čtu Murakamiho a hraju League od Legends.
O Murakamim se tu rozepíšu (pokud ovšem bude čas), až jeho nemálo dokonalou knížku (Kafka na pobřeží) dočtu. Můžu se tu akorát tak zmínit o tom, že je vážně dokonalá.
Takže aby tento článek nasbíral alespoň pár znaků navíc, rozepíšu se tu o LOLku..
Musím říct, že je to perfektní hra. (Až na to, že pro mě je skoro každá počítačová hra naprosto perfektní). Je to onlinovka, takže můžete hrát s různými lidmi po celém světě. Ovšem než se dostanete na nějakou dobrou pozici, chvilku to trvá. Kór jestli jste zatím neměli tu čest setkat se s nějakou podobnou hrou.
Když máte to štěstí, někteří vaši spoluhráči vám pomůžou s tím, jak hrát. Moc často se to ale nestává, protože si každý "Summoner" (tak je nazýván každý hráč) musí chránit svou p*del. No a pak je také důležité, abyste jeho instrukcím aspoň trochu porozuměli. (Já jsem zatím nenašla ani to, kde ten chat vůbec je. Zobrazit už se mi ho podařilo, ale to je asi tak všechno...)
Abyste mohli hrát League of Legends, musíte se zaregistrovat na PvP.net, kde si i hru stáhnete do svého počítače a následně nainstalujete. Není na tom nic složitého, jen to někdy maličko trvá. Pak už jen stačí zmáčknout veliké tlačítko PLAY a můžete se pustít do hry.
Ze začátku je dobré zahrát si nějaké Tutorialy. Naučíte se s tím aspoň trochu zacházet a pak si nepřipadáte tak trapně, když hrajete s ostatními hráči (což já se cítím i tak, protože když je celkový počet úmrtí z naší skupinky 16 a já mám úmrtích 8, vypadá to vážně hodně divně, že?).
V Tutorialech máte na výběr mezi třemi postavami. Každá z nich má trochu jiné útoky a speciality. Já jsem hrála jenom s Ryzem a byla jsem s ním dost spokojená.
Když už hrajete s ostatními hráči, nabídka postav se značně rozšíří. A tak se můžete pustit do vybírání. Já už se třetí den snažím vybrat nějakou dobrou postavu, ale zatím mi to moc nejde. Ehm.. vůbec mi to nejde.. Vlastně vyhrávám jen díky svým spoluhráčům, já jim to jen úspěšně kazím. Ale tak co, nějak se začít musí! :D
Jediné, co je na této hře negativní je to, že je to neuvěřitelný žrout času. Řeknete si, že si zahrajete jednu hru, ale ta trvá kolem 40 minut a více. A hlavně se to člověku ani nezdá. Přijde vám, jako by uplynulo takových 5 minut.
Já o tom zatím nic moc říct nemůžu. LOLko hraju asi tak dva týdny a vůbec ne nijak pravidelně (což mě sice mrzí, ale čas se prostě prodloužit nedá). Můžu vám jen svým neprofesiálním okem doporučit tuto skvělou hru, protože...
... protože je prostě skvělá. :)
A ještě bych se chtěla omluvit zatvrzelým hráčům League of Legends, pokud jsem nějakou z informací napsala nějak špatně (proto jsem se snažila sem nepsat žádná fakta... xD).
A závěrem vás odkážu na skvělou stránku o LOLku v češtině a samozřejmě na PvP.net! Takže hodně štěstí ve hře! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hrajete počítačové hry?

Ano
Ne

Komentáře

1 Gauri Gauri | Web | 15. září 2011 v 22:58 | Reagovat

Koukám, že Tě ta hra opravdu nadchla, že? :D
Možná až budu mít víc času a lepší náladu, tak, že to taky zkusim. :-) Kdyžtak mě zaučíš, viď? :D

2 Byakko Byakko | Web | 18. září 2011 v 9:57 | Reagovat

[1]: Teď mám na ni zrovna vztek, ale jinak je to docela sranda! xD A klidně Tě zaučím, ale jelikož sama moc nic nevím, tak to asi půjde těžko! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama