Zájezd do Anglie

16. července 2011 v 13:43 | Byakko |  Tomu se říká život...
Balící horečka už pomalu ustává, nahrazuje ji za to nervozita. Najdu si tam někoho, s kým si budu rozumět? Nebo spíš, budu těm lidem vůbec rozumět? Budou na mě ve škole zlí? Přežiju cestu autobusem? Přežiju těch 14 dní někde v cizině???

Někdy během roku mě pobláznila myšlenka vyrazit si o prázdninách do Anglie naučit se anglicky. Úplně mě to uchvátilo. Bylo by to něco jiného (protože teď všude slyším jen francouzštinu, byla by to přeci dobrá změna), něco, co jsem ještě nezkusila. A hlavně bych zase navštívila zemi, kterou tak bezmezně miluji.
Byla jsem asi tak přesvědčivá, že rodiče nakonec svolili a já si šla zařídit zájezd. Vše proběhlo bez problémů (když nepočítám nějaké menší trapasy u agentury, když jsem tak trošku nevěděla, jak se mám chovat.. xD) a já už začínala dostávat emaily o odjezdu a jiné informace. Ani jsem se nenadála a den odjezdu je tady.
Vše jsem jako vždy nechala na poslední chvíli, takže ještě v sobotu večer se snažím sehnat dárek pro rodinu, u které budu bydlet. A to jsem si ještě před měsícem říkala, jak se před odjezdem podívám na nějakou tu anglickou gramatiku nebo si vyhledám nějaká slovíčka... Ouha... Kdo by se také o prázdninách učil??!
Teď tady na nervy sedím a čekám, až přijde má poslední hodina. Teda... hodina odjezdu. Začínám si říkat, jestli jsem vlastně udělala dobře, když jsem se rozhodla, že tam pojedu. Ale určitě ano. Určitě to bude skvělé a minimálně to bude skvělá zkušenost. Jak říká náš profesor na tělocvik: Zážitek nemusí být dobrý, ale silný! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gauri Gauri | Web | 16. července 2011 v 16:45 | Reagovat

Myslím, že si to tam úplně nejvíc užiješ! :-)
Hlavně pak nezapomeň napsat článek a poslat Gauri pohled! :D

2 Byakko Byakko | Web | 30. července 2011 v 13:56 | Reagovat

K článku jsem se nedostala, pohled by měl dorazit! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama